معرفی کتاب پسرک ، موش کور ، روباه و اسب

کتاب پسرک ، موش کور ، روباه و اسب کتابی زیبا و دلچسب است ؛ پر از شخصیت هایی است که هر یک از ما می توانیم به شیوه های مختلف با آنها ارتباط برقرار کنیم. گفت و گوهای بین پسر و دوستانی که او در این راه می بیند ، بازتاب حقایقی است که برای مدت زمانی دراز، بسیاری از ما فراموش کرده ایم . مسائل ساده ای مانند اینکه چگونه بدون محدودیت دوست داشته باشیم ؟چگونه با آنهایی که دوست داریم قدم برداریم و درراه زندگی پیش برویم .

پسرک ، موش کور ، روباه و اسب تنها یک داستان انگیزشی و بحث بر انگیز نیست ، بلکه این کتاب یک موضوع هنری است.” (نیویورک تایمز)

چارلی مکسی هرگز به مدرسه هنر نرفت اما سه ماه در آمریکا با یک نقاش پرتره گذراند و در آنجا با آناتومی آشنا شد. او قبل از اینکه نقاشی های خود را در گالری به نمایش بگذارد،کارش را به عنوان کاریکاتوریست و تصویرگر کتاب برای دانشگاه آکسفورد پرس شروع کرد.

سفر و ماجراجویی داخل این کتاب با پسر ، موش کور ، روباه و اسب برای او بسیار جذاب و دوست داشتنی است. او زمان زیادی را در دنیای کتاب زندگی می کند و عاشق ساخت کتاب است.

کتاب چارلی مکسی شادی ناب است .این کتاب را خیلی دوست دارم.نه تنها به دلیل توانایی هنری او ، بلکه برای خلق دنیایی که برای کودکان و بزرگسالان نیز کلاسیک است و به این دلیل که او حقیقت را می نویسد که هر قلب می داند اما همه ما غالباً فراموش می شویم!

کتابی کاملاً زیبا که هم اکنون دنیا به آن احتیاج دارد! سبک هنری به سادگی ظریف است. تصاویر واقعاً زیبا. و داستان پسر و دوستان حیوانات وی جذاب و دلگرم کننده است ، به خصوص برای هر کسی که برای یافتن صلح در جهان تلاش می کند. درخشان کننده است که چنین پیام ساده ای راجع به عشق و دوستی در پیام های او کاملاً بی نظیر باشد.

این مجموعه گنجی است از مجموعه ای که بیشتر افراد دوست دارند بارها و بارها آن را بخوانند ،ضمن اینکه همه تصاویر را تحسین می کنند.این احتمال اینکه شما آن را دوست نداشته باشید را صفر می کند .

این کتاب حس منحصر به فردی است ، گنجی گرانبها برای هر کسی که دوستش دارید. با هر صفحه قلب شما را لمس می کند. بگذارید که قلب و روح شما را پر کند. با تشکر از چارلی برای چنین کتاب ارزشمندی

(( یکی از بزرگترین آزادی های ما اینه که انتخاب می کنیم چطور به چیز های مختلف واکنش نشون بدیم .))

وقتی داشتم این کتاب را می نوشتم و نقاسی هایش را می کشیدم ، اغلب به خودم می گفتم : (( من کی ام که این کار رو بکنم ؟ )) ولی به قول اسب :

( حقیقت اینه که هیچکس توی زندگی استاد نیست و همه هین جوری می رن جلو ))

پسرک پرسید : (( نصیحت دیگه ای هم داری ؟ ))

اسب گفت : (( اینکه بقیه باهات چطور رفتار می کنن نباید معیار ارزش تو باشه .))

مشخصات کتاب

  • عنوان: پسرک ، موش کور ، روباه و اسب
  • نویسنده: چارلی مکسی
  • ترجمه: سید وحید کریمیان
  • انتشارات: ملیکان
  • تعداد صفحات: ۱۳۰
  • قیمت :۳۸۰۰۰ تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *