راهنمای خرید از ری را بوک

۱- نزدیک به ۹۵ درصد از کتابهای سایت در انبار «ری را بوک» موجود هستند، اما ممکن است پس از ثبت سفارش (به علت سفارش همزمان) موجودی کتاب تغییر کند. در این صورت وجه پرداختی عینا به حساب مشتری برمی گردد.

۲- «ری را بوک» قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان دارد قیمت بعضی کتابها به روز نباشد.

۳- اگر یک یا چند عنوان از کتاب‌های سفارش داده شده در انبار «ری را بوک» ناموجود شده و مابقی موجود باشند، «ری را بوک» کتابهای موجود را برای مشتری ارسال خواهد کرد و مابقی مبلغ عودت داده خواهد شد.

۴- خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات (لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و «ری را بوک» هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۵- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن «ری را بوک» می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

۶- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر «ری را بوک» می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

۷- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.